Konsantrasyon artırıcı müzikler için Brainwave Genarator


Konsantrasyon artırıcı müzikler

http://img830.imageshack.us/img830/6883/brainwaves.jpg

Konsantrasyonu artıcı müzikler çoğunlukla ders çalışmaya yoğunlaşmak için gereklidir. Yapılan bilimsel çalışmalarda sözsüz diye adlandırılan klasik müziğin beyini geliştirip daha iyi bir şekilde konsantrasyonu artırdığı ortaya çıkmıştır. Bunun yanında yöresel sözsüz kemençe ile çalan Karadeniz müzikleri de yine aynı şekilde konsantrasyonumuzu artırır.

Sözlü müziklerde beynin tanımlayıcı sözleri duyması gibi bir neden olduğu için beyin yapacağınız işe tam olarak konsantre olamaz ve bunun yanında bu sözleri tam olarak algılamak için daha çok uğraşır.

BrainWave Generator programı bir kulaklık ile çeşitli dalga boylarını beyninize aktararak konsantrasyonunuzu artırır. Ders çalışırken, dinlenmek için, kitap okurken ve benzeri gibi modları bulunan bu programı ders çalışırken Learning aid 2 ( for stundying )‘yi dinleyebilirsiniz.

BRAİNWAVE GENARATOR PROGRAMINI İNDİR

Author: Ali Göksel Bektaş

Simenty kurucu ortağı. Küçüklüğünden beri website yapan Ali bulunduğu web sektöründe 10 yıldan fazla tecrübesı vardır. Bisiklet sürmeyi, kek yemeyi ve rahat koltukları sever.

10 thoughts on “Konsantrasyon artırıcı müzikler için Brainwave Genarator”

  1. Konsantrasyonu artırmak için kendimizi zorlamak gerek. Bu aynı bir işte yapabileceğimiz diğer yöntemlere benzetilmekte. Bunun içinde bilincimizin daima açık olması gerek. Hayallerimize daldığımız an kendimizi sürekli olarka uyurırsak bir an önec konsantrasyonu sağlayabiliriz.

  2. Konsantrasyonu artırmanın yolları arasında sunacağımız en güzel yöntemlerden biri doğal bir şekilde yani kendimizi zorlayarak ve aklımza herhangi bir düşünce geldiğinde bunu varsaymadan ileriyie gitmemizdir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.