Erkekler için kıl dökücü depilatörler

Erkeklerin ergenlik ile ortaya çıkan ve yaşın ilerlemesiyle daha gür bir şekilde kendini belirten kıllar hiç de estetik olmayan bir görüntü yaratır. Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte bu duruma alternatif çözümler üretilmiştir…


Erkekler için kıl dökücü

Erkeklerin ergenlik ile ortaya çıkan ve yaşın ilerlemesiyle daha gür bir şekilde kendini belirten kıllar hiç de estetik olmayan bir görüntü yaratır. Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte bu duruma alternatif çözümler üretilmiştir.

Erkekler için özel olarak köpük/sprey üretilmektedir. Fakat bu sprey/köpükler sadece derinin üst kısmına etki ettiğinden kökleri daha fazla kuvvetlendirip kılların daha fazla siyahlaşmasını sağlarlar. Eğer ki kıllarınızdan tamamen kurtulmak veya bir kısmının incelmesini istiyorsanız bunun için çözümler mevcut. Bunun çözümü ise ilk önce sir ağda ile kıllarınızı aldırıp daha sonra bioder kıl dökücü kullanarak kıllarınızı seyrekleştirmenizdir. Daha kısa bir süre içerisinde bunu gerçekleştirmek için ise lazer epilasyonu öneriyoruz.

Çeşitli internet sitelerinde tüy dökücü diye geçen ve çoğunlukla bayanlar için olan ürünler aslında erkekler içinde geçerlidir. Lakin erkeklerin cilt tipi ve kıllarının daha kalın olması nedeniyle erkeklere garanti edilemez. Tüy insanlarda bulunmaz. Kadınlarda bulunan tüy değil ince kıllardır.

Erkekler için kıl dökücülerin bir diğer adı ise depilatörlerdir. Eğer toplumsal baskı nedeniyle internetten bir kıl dökücü getirecek iseniz bunun için bu kelimelerle arama yapıp sipariş etmenizi öneririm.


Tüm vücut bakımı ürün fırsatları için tıklayın !

Erkekler için kıl dökücü depilatörler

ERKEKLER İÇİN KIL DÖKÜCÜ KREM, LAZER EPİLASYON, Sprey ve BENZERİ ÜRÜNLER

 

Mini Lazer Depilator
 • Tek bir ışın parçasını derinin altını yollar. Bu depilatör lazer epilasyonun tek tek kıl götüren versiyonudur diyebiliriz. Bunun için çoğunlukla ekonomik durumu kötü olan kişiler tarafından tercih edilir.
 • Temizleme yapmadan önce bölge ağda ile temizlenir.
 • Çok fazla zaman kaybına yol açar, kesin sonuç alınmaz önerilmez.
Lazer Depilatör * Biraz daha geniş bir alana ışın gönderebilen ve tek ışınla 10 ila 15kıl kökünü götüren lazer depilatör şeklidir.
*
Temizleme yapmadan önce bölge ağda ile temizlenir.
*
Çok fazla zaman kaybına yol açar, kesin sonuç alınmaz önerilmez.
Sir ağda *En doğal ve kadınların yıllardır beri süregelen kıllar için kullandığı yöntemler arasında gelir. Kimyasal bir madde içermez. Bunun yanında ilk kullanımda sivilce ve daha sonrasında risk faktörü olarak leke, ağrı ve kıl dönmesigibi sorunlara yol açabilir.
*Ağda iyi bir şekilde temizler.
* Sürekli kullanımda köklere zarar vererek kılların daha uzun çıkmasını ve incelmesinisağlar.
* Kalınlaşmış (daha önceleri jilet ile alınmış) kıllarda çok fazla acı verir. Daha çok ince kıllarda kullanılması gereklidir.
Hamam otu ağdası (tozu)
*Bitkisel ve halk arasında çokta yaygın olmayan bir toz şeklinde ağda türüdür. Bitkisel kıl çözücüdür.
* Kullandıktan sonra kılları daha çok çıkarır.
* Köylerde jilete pratiklik alanında alternatif olarak gösterilmiştir.
* Çok bekletildiğinde deri kanseriolma riski yüksektir.
* Aktarlarda satılır.
* Kötü kokar. Yalnız son dönemlerde Gül kokulu ve kokusuz versiyonları üretilmiştir.
* Kimyasal madde içerir.
Hamam otu yağı
* Bölge ağda ile temizlenir.
* Bölge ağda ile temizlendikten sonra Hamam otu yağı sürülür ve cildin iyice yağı yemesi için masaj yapılır.
* Kıl köküne zarar verir.
* Kılların zamanla incelmesini daha sonra ise yok olmasını sağlar.
Depitak Kıl Dökücü Krem
 • Piyasada kıl dökücü kremler arasında en çok bilinen ve kullanılan erkek kıl dökücüleri arasında gelir.
 • Depitak daha çok hassas noktalar dediğimiz sakallda, kaşta, yüz ve alın bölgelerinde uygulanmaz.
 • KULLANILDIĞI YERLER;
  Bacaklar, kollar, koltuk altları, göğüs kılları, bikini bölgesi, ense
Deotak * Yine depitak benzeri erkekler için kıl dökücü kremdir.
KULLANILDIĞI BÖLGELER
Bacaklar, kollar, koltuk altları, göğüs kılları, bikini bölgesi, ense
Lapiden * Daha çok piyasadaki pahalı ürünlere alternatif olarak gösterilen kimyasal karışım içeren ve tüyleri kökünden götürmeye yarayan depilatör krem.
WHİTE FLESH ( Tüy ve Kıl Dökücü Sprey ) * Kılları döken spreydir.*İçerisinde çeşitli kimyasal maddeler barındırır (Kükürt, Sodyum Hidroksit (sabun mayası), Sodyum Bikarbonat, Gliserin, Esans, Deiyonize su
KULLANILDIĞI YERLER
Bacaklar, kollar, koltuk altları, göğüs kılları, bikini bölgesi, ense)
Bioder Kıl-Tüy Engelleyici (Lazer epilasyona alternatif çözüm) * Bugüne kadar daha çok kıl çıkaran olarak gördüğümüz bioxcin son dönemlerde aramıza kıl dökücüolarak girdi.Kıl dökücü alanda 49 ila 55 arası 3 serum satılan bioksin kıl dökücü kıl dökmede kesin bir sonuç sağlıyor.* Bio-der kıl engelliyici lazer epilasyona alternatif bir çözümdür. İlk önce ağda ile alınan bölge daha sonra bioder serum kullanılır. 1 sene boyunca kullanılan serum %90-95 sonuç vererek kıllarınızı sürdüğünüz bölge için tamamen bitirir.*Bioxcin kıl dökücüyü 3 ay gibi sürede kıllarınızın bir nebze seyrekleştirdiğini görebilirsiniz.*Bioxcin kıl dökücü ile 12 ayda kıllarınızın %90’u gider.* Ağda ile aldığınız vücut bölgelerinize uygulanabilir.* 1 yıl içerisinde kıllarınızın %90’ından kurtulur, %10’luk kısmında ise incelme görülür.
Bioder Krem Bioder krem yine bölge ağda ile temizlendikten sonra hem kullandığınız bölgeyi besleyen bir nemlendirici hem de kıllarınızın daha geç ve uzun sürede giderek azalmasını sağlayan bir kremdir.
Lazer Epilasyon
* Günümüzde lazer teknolojisi yardımıyla en çok kullanılan ve kıl kökü hücresini tamamen öldürüp uzun yıllar çıkmamasını sağlayan çözümdür.
* Lazer epilasyon seanslara ayrılarak yapılır.
* Lazer epilasyonda kalınlaşmış (terminatör kıllar) kıllar seansı uzatır ve ek ücrete tabi tutulur.
Video:

Author: Ali Göksel Bektaş

Simenty kurucu ortağı. Küçüklüğünden beri website yapan Ali bulunduğu web sektöründe 10 yıldan fazla tecrübesı vardır. Bisiklet sürmeyi, kek yemeyi ve rahat koltukları sever.

9 thoughts on “Erkekler için kıl dökücü depilatörler”

 1. Hamam otu kullandım hemen döküyor ama 2 kez üst üste kullanmayın çok acı veriyor aradan 1-2 hafta geçmesi lazım

 2. Bir arkadaşım bir kaç seansta vücüdunda bulunan kıllardan kurtuldu. Şu an gayet gösterişli bir vücuda sahip.

 3. Hiç sormayın şu pislik şeyden çektiğim durumu. ARkadaşlar ile denize gidince sürekli alay ediyorlar. İnsanların ilginç bakışı beni çok fazla rahatsız ediyor bu nedenle bende bu tür şeylerden arıyordum. Sizin sitenizde bir çok alternatifin olduğunu görünce sevindim. Teşekkür ederim.

 4. Jiletle almayın arkadaşlar. Çok daha gür bir şekilde çıkmakta. Bu gibi ilaçları kullanırsanız. En azından sizin yararınıza olur. Geç çıkar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *