Kıraç – 2010 Dünya Basketbol Şampiyonası Marşı


Kıraç’ın 2010 Dünya Basketbol Şampiyonası için TÜRKİYE Basketbol takımı adına yaptığı marş Tam zamanı şimdi. 2010 FIBA Dünya Basketbol Şampiyonasında Türkiyenin marşını Kıraç hazırladı. Bu beste için 2 ay zaman harcayan kıraç, söz ve müziğin kendisine ait olduğunu dile getirdi.  Türkiyenin bugüne kadar basketbol marşları arasında iyiler arasına girecek kadar güzel bir beste olmuş. Söylemeliyim ki 2010 basketbol dünya kupası marşını dinleyen kişilerin büyük çoğunluğu besteyi beğendiğini belirttiler. 2010 Türkiye basketbol marşı diğer ülke marşlarından daha erken sonuçlandı.  Kıraç’ın Türkiye  basketbol takımı için hazırladığı bu marşı sitemizden indirebilirsiniz.

Kıraç – 2010 FİBA Dünya Basketbol Şampiyonası Türkiye Marşı from asereo.com on Vimeo.

Author: Ali Göksel Bektaş

Simenty kurucu ortağı. Küçüklüğünden beri website yapan Ali bulunduğu web sektöründe 10 yıldan fazla tecrübesı vardır. Bisiklet sürmeyi, kek yemeyi ve rahat koltukları sever.

3 thoughts on “Kıraç – 2010 Dünya Basketbol Şampiyonası Marşı”

  1. Daha uzun bir şekli yok mu misal mp3 tarzında. Aslında bu görevi Basketbol Federesyonunun üstlenmesi gerekmiyor mu bedava dağıtması yayması ve sosyal medyayı iyi bir şekilde kullanması gerekiyor.

  2. O yıl çok iyi yaptı Türkiy Basketbol Milli Takımı. Baksanıza öyle ki ikinci oldular. Benim içimi yağlayanda bazıların yuhlanmasaydı çok iyiydi yani :():):):):)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *