15 thoughts on “Photoshopta logo yapmak”

  1. Çok detaylı bir anlatım olmuş, diğer siteler gibi üstü kapalı anlatmıyorsunuz sayenizde öğreniyorum.

  2. Geçen bir webmaster ofisine girdim logoyu ne kadar yaparsınız diye kişisel blogum var, 100 lira dediler, şaka yapıyor sandım ardından yüzünde gülümseme görmeyince ciddi olduğunu anladım.

    yazıyı adım adım uygulayarak ortaya çok güzel logo çıkarttım teşekkür ediyorum

  3. Merhabalar gerçekten güzel bir şekilde anlatmışsınız. Sayfanın scroolbarı küçük ve sonuna getirine kadar biraz uzun olsada başardım 🙂 Aslında bu işi öğrenmek isteyen kişilerin yapması gereken logoyu baştan oluşturmak yalnızca logoya ihtiyaç duyan kişiler ise sadece logonun .psd yani proje halini indirererek istenilen sonuca ulaşabilirler. Ben tekrar teşekkür eder kolay gelsin derim.

  4. Firefox kullanıcısıyım ve böyle bir sorun ile karşılaştım. Bana kalırsa bu sorun firefox’un değil youtube’un sorunudur. Sanırım youtube artık otomatik olarak html5 denemesini isteyenlere kapattı ve böylece firefox’ta artık html5 sürümü etkin değil.

  5. Anlatım çok güzel olmuş. Konudan önce photoshop logo yapımında kullanılabilecek araçları paylaşmanızda bir o kadar güzel. Teşekkür ederim.

  6. resimler vs herşey çok güzel ve yeterli bir konu olmuş. Emeğinize ve yüreğinize teşekkür ederken sitenizi ilgiyle takip ettiğimi belirtmek isterim.

  7. Merhabalar teker teker uyguladığımda aşamaların hiçte zor olmadığını ve tam yerine oturduğunu gördüm. Çok teşekkür ederim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *