Saç parlatıcı maske


Kadınlar ne kadar hoş giyinseler, şık olsalar, nefis bir makyaj yapmış olsalar da şayet saçları güzel değilse kötü görünürler ve kendilerini hiç iyi hissetmezler. Bu sadece fönlenmiş, şekle sokulmuş ya da düzgün ve yakışan şekilde kesilmiş saç demek değil, sağlıklı saç anlamındadır.

Bu sebeple evde kadınların pratik şekilde çok hızlı hazırlayıp saçlarına periyodik olarak saç bakımı yapmaları gerekliliği ortaya çıkmaktadır.

Saç ile ilgili en problemli durum saçın mat olması, parlamamasıdır. Bu da sağlıksız bir görünüme neden olur. İşte bu sebeple, mat saçlara sahip bayanlara parlatıcı saç bakım örneği verelim;
SAÇ PARLATICI BAL MASKESİ

4 bardak sıcak suya 1 çay kaşığı balı eritin. Saçlarınızı şampuanla temizledikten hemen sonra hazırlamış olduğunuz ballı suyu saçlarınızın dibine çok fazla denk getirmeden uçlarına doğru uygulayın. Hiç durulama yapmadan saçlarınızı kurutun. Bu işlemi saçlarınız parlak ve sağlıklı görünüme kavuşana kadar haftada 1 uygulayın. Sonuca inanamayacaksınız. Hem pratik, hem kolay, hem de ucuz…

Author: Ali Göksel Bektaş

Simenty kurucu ortağı. Küçüklüğünden beri website yapan Ali bulunduğu web sektöründe 10 yıldan fazla tecrübesı vardır. Bisiklet sürmeyi, kek yemeyi ve rahat koltukları sever.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *