Uluslararası Gençlik Kampı 2010 // Yaşasın Halkların Kardeşliği


Kapitalizm  artık Antikomünizm propagandasına militarizm yerine daha modern yolları tercih ediyor. Gençler üzerinde çeşitli soyut ve hiç bir amacı olmayan etkinlikleri yayarak gençleri apolitik bir çizgi izlemesini isteyen bu kapitalizm oyununa karşı  “ Biz buradayız!” diyerek yoksulluğa,  işsizliğe ve giderek koyun gibi sınavlarla kazanılacak olan güvensiz geleceğimizi daha güvenli bir hale getirmeyi hedefleyen dünya gençleri İzmir’de buluşuyorlar.

Dünyanın dört bir tarafından bu düşüncelere destek veren gençler ile buluşmayı hedefleyen kampın temel amacı ise iş, eğitim ve barış. Bunun yanında dünyayı sömüren kapitalizmin yarattığı çeşitli krizlerin faturasını ödemeyeceklerini belirten gençler son yıllarda artan akranlarının intihar girişimlerinin de altını çiziyorlar.

Kampın ücreti, yaş sınırı, kamp yeri ulaşımı ve katılım formunu kampın resmi sitesi http://www.genclikbulusmasi.com ‘dan alabilirsiniz.

Author: Ali Göksel Bektaş

Simenty kurucu ortağı. Küçüklüğünden beri website yapan Ali bulunduğu web sektöründe 10 yıldan fazla tecrübesı vardır. Bisiklet sürmeyi, kek yemeyi ve rahat koltukları sever.

4 thoughts on “Uluslararası Gençlik Kampı 2010 // Yaşasın Halkların Kardeşliği”

      1. Arkadaşlar gidin görün eğlenin ve halklarının kardeşliğinin nasıl ve ne şekilde gerçekleştiğini görün. Çok hoştu çok hoş anılar ile bugün buradayım.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *